Obytné / Kancelárske

 

Sanitárne

 

Technické údaje

 

PRENÁJOM KONTAJNEROV


  • Firma FAGUS ponúka viac ako tisíc variabilných obytných a sanitárnych modulov, radí sa medzi jednotky na trhu. Okrem predaja ponúka možnosť okamžitého prenájmu samostatných modulov, ako aj ucelených komplexov vrátane celého vybavenia. S využitím dlhoročných skúseností vám ponúka systém mobilných kontajnerových modulov na všestranné využitie.

    Z jednotlivých vopred pripravených kvalitných častí vyrábame individuálne stavby, kde základným prvkom je samonosná oceľová konštrukcia so vsadenými podlahovými, stenovými a stropnými dielmi. Kompletné budovy so základným vybavením tak vznikajú vo veľmi krátkom čase.

Modulové systémy FAGUS

AKTUALITY:


Nová budova pre futbalistov

Nová budova pre futbalistov
Budova slúžiaca športovcom v meste Froideville neďaleko Lausanne pozostáva zo 16 modulov a nachádza sa v nej okrem šatní a spŕch aj reštaurácia s terasou. Výstavba kompletnej budovy trvala len 2 mesiace a to vrátane položenia terasy, krovu a strešnej krytiny. Vďaka drevenej fasáde budova tvorí súčasť okolitej krajiny a nepôsobí rušivo.

Škôlka v meste Etagnières

Škôlka v meste Etagnières
Bezbariérové predškolské zariadenie v meste Etagnières, len 11 km od Lausanne,  sme dokázali postaviť z našich modulov v priebehu 2 mesiacov. Stavba svojím exteriérovým prevedením vhodne zapadá do miestnej regionálnej architektúry a je zaujímavá aj použitými materiálmi ako je Canexel, ktorý nahradil obkladové drevo a pre maximálne využitie slnečnej energie sa použili okrem štandardných fotovoltaické škridle.

Základná škola,Most pri Bratislave

Základná škola,Most pri Bratislave
14.6.2016 sa slávnostne otvorila základná škola v Moste pri Bratislave. Objekt pozostáva z 42 modulov. Stavba bola zrealizovaná za necelé 3 mesiace.

Fagus vyrobil 50000ks konštrukcií

Fagus vyrobil 50000ks konštrukcií
Vo výrobnom závode firmy Fagus v českej Lípe sme vyrobili už 50 000 ks oceľových rámových konštrukcií pre výrobu modulov rôznych typov pre modulárnu výstavbu.


  • Hlavnými dôvodmi, prečo sa prikloniť k modulovej výstavbe, sú cena a rýchlosť realizácie od objednávky, ktorá je zaručená našimi výrobno-techickými prevádzkami, ktoré sú schopné výroby viac ako pätnástich modulov denne, teda takmer 4000 modulov ročne, takže sme schopní ročne postaviť viac ako 60 000 m2 kompletných budov!
  • Ponúkame komplexné a variabilné riešenia aj pre najnáročnejších zákazníkov. V našej produktovej ponuke nájdete veľké zostavy, medzi ktoré patria veľké priemyselné budovy, obývacie zostavy, školy alebo nemocnice. Menšie zostavy nachádzajú svoje využitie napríklad pri stavbe rodinných domov a menších komerčných priestorov. Vysokou mierou efektivity využitia malého priestoru disponujú samostatné moduly, ktoré často spĺňaju aj funkciu technologického zázemia. V našej ponuke si svoje miesto vymedzujú aj kvalitné sanitárne moduly, ktoré okrem trvalých riešení ponúkajú aj komfortné dočasné riešenia pre najrôznejšie príležitosti. Pri doprave na veľké vzdialenosti ponúkame našu alternatívu - skladacie kontajnery.