Akcia

Využite zľavu 50% na prenájom nábytku v kontajneroch, ktorá platí až do odvolania.


Kontajnerové systémy FAGUS

Spoznajte výhody rýchlej a ekologickej výstavby kontajnerovými modulmi


  • Firma FAGUS ponúka viac ako tisíc variabilných obytných a sanitárnych modulov, radí sa medzi jednotky na trhu. Okrem predaja ponúka možnosť okamžitého prenájmu samostatných modulov, ako aj ucelených komplexov vrátane celého vybavenia. S využitím dlhoročných skúseností vám ponúka systém mobilných kontajnerových modulov na všestranné využitie.
  • Z jednotlivých vopred pripravených kvalitných častí vyrábame individuálne stavby, kde základným prvkom je samonosná oceľová konštrukcia so vsadenými podlahovými, stenovými a stropnými dielmi. Kompletné budovy so základným vybavením tak vznikajú vo veľmi krátkom čase.
  • Hlavnými dôvodmi, prečo sa prikloniť k modulovej výstavbe, sú cena a rýchlosť realizácie od objednávky, ktorá je zaručená našimi výrobno-techickými prevádzkami, ktoré sú schopné výroby viac ako pätnástich modulov denne, teda takmer 4000 modulov ročne, takže sme schopní ročne postaviť viac ako 60 000 m2 kompletných budov!
  • Ponúkame komplexné a variabilné riešenia aj pre najnáročnejších zákazníkov. V našej produktovej ponuke nájdete veľké zostavy, medzi ktoré patria veľké priemyselné budovy, obývacie zostavy, školy alebo nemocnice. Menšie zostavy nachádzajú svoje využitie napríklad pri stavbe rodinných domov a menších komerčných priestorov. Vysokou mierou efektivity využitia malého priestoru disponujú samostatné moduly, ktoré často spĺňaju aj funkciu technologického zázemia. V našej ponuke si svoje miesto vymedzujú aj kvalitné sanitárne moduly, ktoré okrem trvalých riešení ponúkajú aj komfortné dočasné riešenia pre najrôznejšie príležitosti. Pri doprave na veľké vzdialenosti ponúkame našu alternatívu - skladacie kontajnery.